Konstrukcje stalowe

Zakończyliśmy budowę wiat dla Zakładu Sieci i Zasilania

Firma MIRS zakończyła  budowę dwóch wiat dla Zakładu Sieci i Zasilania we Wrocławiu, wnosząc istotny wkład w rozwój infrastruktury tego obszaru. Prace rozpoczęły się od gruntownego przygotowania, obejmującego nie tylko opracowanie technologii produkcji, lecz także szczegółowy proces prefabrykacji konstrukcji stalowych, który odbył się w naszym zakładzie w Spalicach.

Ostatnim etapem prefabrykacji było precyzyjne ocynkowanie całej konstrukcji, co zapewniło nie tylko trwałość, ale również estetyczny wygląd obiektów. Nasz doświadczony zespół zamontował wiatę magazynową oraz wiatę na wózki na terenie Zakładu Sieci i Zasilania we Wrocławiu.

Podkreślić należy nie tylko terminowe zakończenie budowy, ale także jakość wykonania, która spełnia najwyższe standardy branżowe. Dzięki harmonijnemu współdziałaniu zespołu oraz precyzji w każdym etapie realizacji projektu, udało się zrealizować zamierzone cele zgodnie z planem i oczekiwaniami klienta.

Należymy do grona nowoczesnych polskich wytwórni konstrukcji stalowych. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Nasi inżynierowie skutecznie wykorzystują nowe technologie i wiedzę, żeby zaspokoić wymagania każdego klienta. Przez ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w Polsce i Europie. Kształtujemy naszą firmę, by sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów.