Generalne wykonawstwo

Budowa – Bikkoplast

Z dumą informujemy o postępach prac nad nową halą produkcyjną dla naszego klienta, firmy Bikkoplast. Rozpoczęliśmy od gruntownych prac ziemnych, dokładnie przygotowując teren pod nową halę produkcyjną. Następnie wzniesione zostały solidne fundamenty, stanowiące niezbędne podparcie dla całej konstrukcji.

W naszym zakładzie w Spalicach wyprodukowaliśmy całość elementów konstrukcji stalowej. Jesteśmy zadowoleni z postępu prac, a nasze wysokiej jakości blachownice i elementy konstrukcji dachu są już montowane.

Nasza ekipa montażowa zaczęła prace na terenie budowy. Do tej pory, z powodzeniem postawiliśmy 12 słupów oraz część konstrukcji dachu. To kluczowy etap, który zaznacza widoczny postęp na placu budowy.

Wszystkie prace są prowadzone z najwyższą starannością i zgodnie z normami bezpieczeństwa, co stanowi co w firmie MIRS stanowi priorytet działań. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy tej inwestycji będzie spektakularny i spełni oczekiwania naszego klienta.

Firma Mirs należy do grona nowoczesnych polskich wytwórni konstrukcji stalowych. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Nasi inżynierowie skutecznie wykorzystują nowe technologie i wiedzę, żeby zaspokoić wymagania każdego klienta. Przez ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w Polsce i Europie. Kształtujemy naszą firmę, by sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów.