O MIRS

Klienci, dla których świadczyliśmy usługę prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych, dając nam kolejne zlecenia, zaczęli wymagać realizacji całości inwestycji. Ich pozytywne opinie oraz liczne referencje, zachęciły nas do rozszerzenia zakresu usług. Dlatego od 2000 roku MIRS rozszerzył swoją działalność o generalne wykonawstwo obiektów budowlanych. Do tej pory w naszym portfolio znalazły się już szkoły, sale i hale sportowe oraz małe oraz średnie hale produkcyjnie i magazynowe najczęściej z zapleczem biurowym i socjalnym.

Zależy nam na jak najwyższej jakości wykonania realizacji oraz prefabrykacji konstrukcji stalowych dla firm jak i klientów indywidualnych, niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji.

Nasza historia

…bo przyszłość jest w stali

Od 1989 roku specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, wykorzystując wiedzę i umiejętności inżynierów budownictwa i mechaniki oraz wykwalifikowanych spawaczy. Dzięki tym kwalifikacjom od 30 lat z powodzeniem budujemy: obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej oraz konstrukcje i obiekty dla indywidualnych klientów. Dodatkowo wytwarzamy i montujemy konstrukcje stalowe takie jak mosty czy trakcje kolejowe i drogowe.

Przez ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w Polsce i Europie. Kształtujemy naszą firmę, by sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jednym z liderów branży konstrukcji stalowych na Dolnym Śląsku. Nasze korzenie rodzinne są fundamentem naszego zaangażowania i pasji w tym, co robimy.

Nasza filozofia

Wizja

Konstrukcje stalowe – innowacyjne rozwiązania, które zoptymalizują budownictwo, będą wspierały ochronę środowiska, a ich personalizacja będzie zależeć tylko od wyobraźni.

Misja

Wykonujemy i wspieramy realizacje budowlane przez optymalizacje procesów produkcyjnych konstrukcji stalowych i kosztów, tworząc i wykorzystując innowacyjne technologie produkcji.

Nagrody

Nagroda Gazele Biznesu 2006

Nagroda Gazele Biznesu 2007

Nagroda Gazele Biznesu 2016

Nagroda Gepardy Biznesu 20017

Sponsoring

Orzeł Pawłowice

Srebrny Sponsor

Pogrom Wichra VII

Fundator Przeszkody

Pogrom Wichra VIII

Fundator Przeszkody

Pogrom Wichra IX

Fundator Przeszkody

Certyfikaty

Certyfikat Zarządzania Jakością

ISO 9001:2015

Certyfikat SGS Procesów Spawalniczych

PN-EN ISO 3834

Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji

2525-CPR-PL18/0837

1989 - Założenie firmy PPU Mirs we Wrocławiu

Firma od początku zajmowała się produkcją konstrukcji stalowych. W ofercie znalazły się takie usługi jak budowa hal stalowych, mostów i kładek. Personel w tamtym czasie składał się tylko z pięciu osób.

1997

Z powodu dużego zainteresowania, wzrostu zamówień oraz chęci rozwoju firmy, przenieśliśmy zakład produkcyjny do nowo zakupione działki w Spalicach obok Oleśnicy. Biuro natomiast zostało we Wrocławiu.

1998

Rozwój produkcji o kolejne maszyny dzięki, którym firma mogła poszerzyć zakres usług. PPU Mirs oprócz wykonywania hal stalowych, mostów i innych konstrukcji stalowych dodaje do swojej oferty słupy sygnalizacyjne typu SUR i SURO, bramki sygnalizacyjne typu BraSUR i BraSURO, bramy kratowe uliczne BK, bramownice przestrzenne drogowo – autostradowe typu BK-P.

2000 - Mirs zaczyna świadczyć usługę generalnego wykonawstwa

2005

Wykonanie polskiego pawilonu na EXPO JAPONIA

2006

Wprowadziliśmy do oferty słupy trakcyjne typu MR, MR-K, MR/S jak i słupy trakcyjno-oświetleniowe z możliwością montażu wysięgnika oświetleniowego MRO, MRO-K MRO/S oraz słupy trakcyjno-oświetleniowe ozdobne.

2009

Wykonanie zlecenia na EXPO HISZPANIA

2012

Zakończyliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej i zakupiliśmy nowe technologicznie wyposażenie do prefabrykowania konstrukcji stalowych.