Nasza firma oferuje możliwość rozpoczęcia Państwa idei od projektu koncepcyjnego hali stalowej w tym przemysłowej. Podejmujemy wyzwania projektowe na terenie całego kraju, przeprowadzając inwestora przez cały proces od koncepcji po decyzję o pozwoleniu na budowę.

Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze. Współpracujemy z doświadczoną kadrą projektantów konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych. Dobieramy rozwiązania dostosowane do potrzeb inwestora, kierując się ekonomią wykonania i użytkowania. Dzięki nowoczesnym technologiom tworzymy obiekty estetyczne i atrakcyjne wizualnie, cały czas nadzorując proces budowy.

Przygotujemy dla Państwa analizę możliwości zabudowy oraz sprawdzimy, czy zapisy planu miejscowego lub decyzji o warunkach zabudowy pozwalają na realizację inwestycji.

W ramach naszych usług opracujemy koncepcję budowy hal magazynowych, produkcyjnych oraz budynków biurowych. Wykonamy plany obejmujące zagospodarowanie terenu i rzuty kondygnacji.

Tworzymy architekturę, która wpisuje się we współczesne standardy projektowania obiektów przemysłowych. Zrozumienie potrzeb inwestora pozwala nam projektować obiekty spełniające wymagania klientów i jednocześnie doskonale wpisujące się w otoczenie.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie ci pomogą i dopowiedzą na twoje pytania.