Przebudowa i rozbudowa hali produkcyjno-magazynowej oraz budynku socjalno-biurowego

Nestlé Purina - Nowa Wieś Wrocławska

Projekt, wykonawstwo i nadzór wykonania konstrukcji stalowej

Mamy zaszczyt ogłosić zakończenie etapów 5, 6 i 7 w ambitnym projekcie dla Nestlé Purina. Nasza firma odegrała ważną rolę jako partner w produkcji, dostawie i montażu konstrukcji stalowej, przyczyniając się do rozwoju nowoczesnej przestrzeni produkcyjno-magazynowej i biurowo-socjalnej. Etap 8 już ruszył.

Status Trwa
Waga 844 tony
Powierzchnia – m2
Data zakończenia

Etap 5: Produkcja, Dostawa i Montaż Konstrukcji Stalowej:

W ramach tego etapu nasza rola obejmowała produkcję, dostawę i montaż kluczowych elementów konstrukcji stalowej dla różnych obszarów kompleksu. Poniżej przedstawiamy szczegóły prac:

 1. Hala Produkcyjna:
  • Konstrukcja dachu, stężenia, stalowe.
 2. Kotłownia:
  • Konstrukcja dachu, ryglówka, słupy stalowe.
 3. Estakada Techniczna Zewnętrzna:
  • Konstrukcja główna, kraty pomostowe.
 4. Konstrukcja Pomostów na Dachu:
  • Konstrukcja główna, kraty pomostowe.
 5. Balustrady Stalowe Przemysłowe.
 6. Estakada Techniczna Wewnętrzna.

Etap 6: Realizacja dla Hali Pakowni, Magazynu Fert i Pomieszczenia Odpadów:

Nasz udział w tym etapie koncentrował się na kompleksowej konstrukcji stalowej dla kluczowych obszarów produkcji i magazynowania:

 1. Hala Pakowni:
  • Konstrukcja stalowa dachu, belki stalowe i stężenia, ryglówka ścian zewnętrznych i wewnętrznych, konstrukcja stalowa pomostów na dachu, schody stalowe, barierki.
 2. Magazyn Fert:
  • Konstrukcja stalowa dachu, belki stalowe i stężenia, słupy stalowe, ryglówka ścian zewnętrznych i wewnętrznych, konstrukcja stalowa pomostów na dachu, przykrycie doków.
 3. Pomieszczenie Odpadów:
  • Konstrukcja stalowa dachu, słupy stalowe, konstrukcja stalowa pomostów na dachu, schody stalowe, ryglówka ścian zewnętrznych i wewnętrznych.
 4. Doki:
  • Konstrukcja stalowa, schody stalowe, balustrady.
 5. Wiata na Palety:
  • Konstrukcja stalowa dachu, konstrukcja stalowa zadaszenia.
 6. Budynek Administracyjny:
  • Konstrukcje wsporcze na dachu wraz z pomostami i barierkami.

Etap 7: Produkcja Antresoli dla Pakowalni i Konstrukcje Dachowe dla Magazynu Halb:

W ostatnim etapie projektu, nasze działania obejmowały:

 1. Pakowalnia:
  • Produkcja antresoli.
 2. Magazyn Halb:
  • Konstrukcja dachu, stężenia i belki stalowe, słupy stalowe, ryglówka ścian zewnętrznych i wewnętrznych, estakada, konstrukcja stalowa pomostów na dachu, podkonstrukcja stalowa.

Wszystkie nasze konstrukcje zostały starannie zabezpieczone antykorozyjnie, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo na lata.

Po zakończeniu udanych etapów 5, 6 i 7, z radością ogłaszamy rozpoczęcie etapu 8 w ramach naszej współpracy z Nestlé Purina. To kontynuacja naszego zaangażowania w rozbudowę i udoskonalenie przestrzeni produkcyjno-magazynowej oraz biurowo-socjalnej dla tej renomowanej firmy.

Należymy do grona nowoczesnych polskich wytwórni konstrukcji stalowych. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Nasi inżynierowie skutecznie wykorzystują nowe technologie i wiedzę, żeby zaspokoić wymagania każdego klienta. Przez ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w Polsce i Europie. Kształtujemy naszą firmę, by sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów.

Lokalizacja inwestycji

Polska

55-080 Nowa Wieś Wrocławska

Ryszarda Chomicza 11A