Od 1989 roku wytwarzamy konstrukcje stalowe dostosowane do unikalnych potrzeb naszych klientów. Zapewniamy nie tylko optymalne użytkowanie, ale również elastyczność wobec zmian technologicznych, rozbudowy i modernizacji.

Typy wykonywanych konstrukcji

  • Konstrukcje kratownicowe
  • konstrukcje blachownicowe
  • Podkonstrukcje wsporcze
  • Konstrukcje pod maszyny
  • Podesty robocze
  • Konstrukcje strukturalne
  • Wzmocnienia konstrukcji
  • Odtwarzanie konstrukcji zabytkowych

Konstrukcje przemysłowe

MIRS realizuje również konstrukcje przemysłowe. Nasza zdolność do elastycznego dostosowania się do różnorodnych potrzeb oraz wykorzystanie nowych technologii produkcji sprawia, że możemy zaoferować konstrukcje, które nie tylko spełniają wymagania ale mogą być stosowne w różnych sektorach.

Sprawdzeni dostawcy i atestowane surowce

Nasze konstrukcje stalowe są realizowane z użyciem wyłącznie atestowanych surowców, zgodnie z najnowszymi normami branżowymi. Dostarczamy materiały od sprawdzonych dostawców, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.

Doświadczenie i nowoczesne rozwiązania

Nasze projekty powstają dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów. W projektowaniu nie tylko przestrzegamy obowiązujących norm, ale również stosujemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym nasze konstrukcje stalowe są nie tylko funkcjonalne, ale także spełniają standardy nowoczesności.

Jakość na każdym etapie produkcji

Dbamy o to, aby każdy etap produkcji naszych konstrukcji stalowych był zgodny z obowiązującymi normami i standardami. Przestrzegamy wymogów i standardów przez cały proces produkcyjny, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo, zgodność z oczekiwaniami i najwyższą jakość.

Profesjonale wykończenie konstrukcji

Nasze konstrukcje stalowe są nie tylko solidne, ale również estetyczne. Stosujemy profesjonalne systemy malarskie, takie jak malowanie natryskowe (epoksydowe, poliuretanowe), cynkowanie oraz zabezpieczenie konstrukcji przeciwpożarowo. Dzięki temu nasze hale i konstrukcje nie tylko spełniają swoje funkcje, ale także prezentują się doskonale.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie ci pomogą i dopowiedzą na twoje pytania.